Menu

Ciuszki Uli

Tworzenie stylizacji i śledzenie kolorowego świata mody.

Moje propozycje na wiosnę!

modnaulcia

hjfhfhjfhjfhjWidzimy codziennie coraz dłuższe dni za oknem, które symbolizują nadejście już tak dawno upragnionej przez nas wiosny. Zostańcie ze mną a dowiecie się jakie ciekawe propozycje przedstawię na ciepłe i czasem potrafiące zaskoczyć wiosenne dni.

A jak wiemy wiosenna pogoda potrafi nas zaskoczyć. Ale możemy się przygotować i nie dać się zaskoczyć.

 

Na jakie rzeczy postawić wiosną?

W pierwszej kolejności postawiła bym na sukienki, które z pewnością zapewnią dla nas komfort. Dodatkowo stanowifeet965688_960_720ą dobre rozwiązanie na każdą pogodę. Zarówno czy za oknem świeci słońce czy pada deszcz. Oczywiście jeżeli nie jesteście fankami sukienek możecie postawić na krótkie spodnie damskie z ZOiO.  Swoje kroki skierowała bym w stronę stylowych rybaczek lub spodenek za kolano, w których wiosną z pewnością będziemy mogły odczuć komfort.

adult_attractive_beautiful_beauty_close_up_face_fashion_female931805.jpgdDajmy odetchnąć naszej szafie i szukajmy ciekawych propozycji. W dzisiejszych czasach króluje internet. To właśnie w sklepach internetowych mamy dużą możliwość wyboru i poszukiwania ubrań. Mimo wszystko polecam dla was wybieranie sukienek, dzięki nim możemy się czuć kobieco. Dodatkowo sprawdzają się podczas, każdej okazji. Wpasują się zarówno w wasze codzienne stylizacje jak również na święta. Lecz również domyślam się, że są dziewczyny/kobiety, które wolą wybrać ponadczasowe jeansy. Z nimi również możemy stworzyć ciekawe stylizacje. W tym przypadku jest bardzo proste. Świetnie łączą się z różnego typu koszulami, koszulkami, tunikami oraz itp.
Jak widzicie zabawa modą i tworzeni stylizacji jest bardzo proste i przyjemne. Tym bardziej na takie pory roku jak wiosna i lato. To podczas tych pór roku możemy się poczuć jak rozkwitające kwiaty. I zachwycać wszystkich modnym wyglądem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • panikowskakatarzyna

    Moim zdaniem sukienki to świetna sprawa. Bardzo podobają mi się te proponowane w tym sklepie z sukienkami. Uważam, że to świetny strój dla kobiety w każdym wieku, niezależnie od sylwetki. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że ktoś woli spodnie ;)

© Ciuszki Uli
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci